Грета Тунберг

Відома активістка Ґрета Тунберг підтримала мітинг проти вступу Швеції до НАТО

gretathunberg / Instagram

Зазвичай дівчина переймалася питаннями клімату

Кліматична активістка Ґрета Тунберг "ретвітнула" фото акції Fridays for Future, учасники якої тримають плакати з гаслами проти НАТО. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на її Twitter.

19-річна шведка ніяк не прокоментувала це фото, але те, що вона ним поділилася, може свідчити про те, що дівчина не підтримує вступ Швеції до НАТО. Зазвичай Тунберг ділиться своєю думкою щодо кліматичних питань.

На фото активісти тримають плакати, де написано "Ні росії, ні НАТО, на війні" та "Ні Нато". Поблизу них інші протестувальники виступають "За вільний Курдистан". В акції взяла участь організація FFF (Fridays for Future), куди входять кліматичні активісти різних поглядів.

Публікація у Twitter
Публікація у Twitter
Фото: Фото з соцмереж

Зазначимо, що після десятиліть нейтралітету Швеція та Фінляндія вирішили вступити до НАТО, бо військова загроза з боку росії підвищила потребу північних країн у військовій підтримці альянсу. 18 травня вони подали заявку на вступ та мають стати офіційними членами НАТО після ратифікації протоколів усіма країнами НАТО.

Цей процес протягом довгого часу блокувала Туреччина, бо Ердоган заявив, що мають бути виправдані очікування його країни. Тим не менше, згодом Туреччина передумала та розблокувала вступ до альянсу. Також нещодавно країни НАТО підписали протокол про приєднання Фінляндії та Швеції.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ