Чоловік зі специфічною фізіологією

В Африці живе чоловік, який має 12 пальців, пеніс і вагіну – як це впливає на його життя (фото)

Fantse Youtuber / YouTube

Від нього через це відмовився батько

У Західній Африці мешкає 22-річний чоловік, який має чоловічі та жіночі репродуктивні органи, а також 12 пальців, рівномірно розподілені по 6 на кожній руці. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Star.

За його словами, через ці фізіологічні особливості він мешкав з бабусею і дідусем, бо від нього відмовився батько. Коли він дорослішав, то зрозумів, що на його ногах по 5 пальців, а на руках – по 6. Це суперечило словам його матері, яка казала, що він має додаткові пальці як на руках, так і ногах.

"Коли я був маленьким, за мною прийшли якісь білі люди, і вони хотіли забрати мене, тому мій батько мав розписатися, перш ніж вони змогли забрати мене, але оскільки він не хотів спілкуватися зі мною, він не прийшов. Тому мої бабуся й дідусь сказали, що я маю залишатися таким, яким я є", – поділився мешканець Гани.

Чоловік стикається з дискримінацією, бо роботодавці не наважуються найняти працівника з подібною фізіологією. Також у нього є проблеми у стосунках.

"У мене дві геніталії разом, вагіна та пеніс. Вагіна там плоска, а пеніс зверху, я мочуся через пеніс, але у вагіні немає дірки. Я почуваюся погано, вступаючи у стосунки, бо, можливо, вони можуть втекти від мене, коли побачать, який я", – додав він.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що в Індії народилася дитина, яка має третю руку в неочікуваному місці.

Дивіться також відео 5 каналу: ВЖЕ НАШУМІВ У СВІТІ: допрем'єрний показ фільму "ЗАЛІЗНІ МЕТЕЛИКИ" про збитий росіянами рейс MH17

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ