Нібито нападала на гелікоптери: в Африці криптозоологи шукають 15-метрову змію

Майже півсторіччя тому відомий військовий розповів про те, як на нього і гелікоптер ледь не напала гігантська 15-річна змія, яку з того часу шукають криптозоологи

У 1980 році полковник бельгійських ВПС Ремі Ван Лієрде поділився своєю історією на телешоу "Таємничий світ", ведучим якого був популярний письменник-фантаст Артур Кларк. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на IFLScience.

Військовий брав участь у Другій світовій, але найбільшу увагу він привернув завдяки історії про те, як він у 1959 році зустрівся з величезною рептилією. Тоді Ван Лієрде летів на гелікоптері над провінцією Катанга (у той період Конго окупувала Бельгія, а нині це частина Демократичної Республіки Конго).

Саме тоді полковник і досвідчений пілот, як він стверджував, побачив внизу 15-метрову змію, голова якої сягала 60 см у ширину та 90 см у довжину. Як людина здатна так точно встановити габарити?

За словами військового, він вмів надзвичайно точно вимірювати розміри предметів, які перебували на землі, завдяки своєму досвіду. Полковник ВПС вважав, що розміри цієї тварини дозволяли їй з легкістю проковтнути цілу людину.

Його гелікоптер летів на висоті близько 9 метрів від змії внизу. Потім пілот побачив, що шия істоти піднялася приблизно на 3 метри та подивилася на гелікоптер.

Ван Лієрде був впевнений, що змія планувала напасти на нього. Також він встиг розглянути "дуже велику, як кінь", голову змії, яка мала гігантську трикутну щелепу.

Свою історію він підтвердив фото, яке зробив під час польоту. На жаль, воно чорно-біле та зернисте, а тому важко однозначно сказати, що саме на ньому зображено.

Ця історія привернула увагу багатьох фанатів криптозоології. Ці люди витрачають час на пошуки доказів існування істот, невідомих науці. Вони вважають, що згадана 15-метрова змія ховається у джунглях у самому центрі Конго – Катаньї.

Слід зазначити, що словам Ван Лієрде вірить багато людей, бо він шанований ветеран, у якого нібито немає мотивів вигадувати подібну нісенітницю. Однак вчені сумніваються в оповіданні колишнього військового.

Згідно з науковою інформацією, найбільшою змією в цьому районі є африканський кам'яний пітон (Python sebae), який зазвичай виростає лише до 3 метрів. Одночасно з цим відомі випадки, коли довжина цих істот досягала 6 метрів.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що експерти дізналися, ким насправді могло бути Лох-Несське чудовисько.

Дивіться також відео 5 каналу: Молода картопля по ₴130 – бо війна і холодна весна. Але ціни ще впадуть

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше