Шотландська висловуха

Чому коти переминають лапами – науковці радять звернути увагу на цей сигнал

Pixabay

Поведінку котів інколи важко пояснити

Науковці назвали причину, чому коти постійно переминають лапами, передає "Дивогляд" із посиланням на Science Focus.

Поведінку котів інколи буває важко пояснити, але вчені висувають різні гіпотези, наближені до правди. Нещодавно експерти з'ясували, чому коти переминають лапами.

Дослідження продемонструвало, що такий сигнал свідчить про те, що тваринка розслаблена і почувається комфортно. Експертка з поведінки домашніх тварин з організації Cats Protection Лорен Фінкі розповіла, що ця поведінка котів доволі цікава і раніше не була глибоко досліджена у науці.

Ще одне припущення свідчить про те, що коти переминають лапами з метою залишити свій запах. Знавці відмітили, що навколо котячих лап знаходиться чимало пахучих залоз.

 

Також існує теорія, що розминання – це імітація руху, який котенята використовують для стимуляції припливу молока з молочних залоз матері.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що науковці зробили цікаве відкриття про поведінку котів.

Дивіться також відео 5 каналу: ВСІ оборонні контракти через бізнес партнера Єрмака! ГЕО ЛЕРОС у Рандеву з Яніною Соколовою

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ