Презерватив

Ви робили це неправильно: найпоширеніші помилки у використанні презерватива

Shutterstock

Презерватив – це один із засобів бар'єрної контрацепції, який захищає від інфекцій або небажаної вагітності

Дехто використовує презерватив, допускаючи деякі помилки, що зменшує його захисні властивості. Про найпоширеніші помилки у використанні презервативів розповідає "Дивогляд" із посиланням на ACOG.

 
  • Зберігати презервативи в гаманці або кишені джинсів

Чоловіки часто кладуть презерватив собі у кишеню "про всяк випадок", або кладуть у гаманець чи сумку. Постійне тертя об сторонні предмети може пошкодити презерватив.

Найкраще зберігати презервативи у темному сухому та просторому місці. Наприклад, у тумбочці біля ліжка.

  • Прострочений термін придатності

Не варто використовувати прострочений презерватив, оскільки з часом матеріал стає тоншим і псується. Це підвищує ризики підхопити якусь інфекцію від партнера або завагітніти.

  • Одягати не тією стороною

Візьміть презерватив так, щоб згорнуті краї були внизу, і розкатайте їх по довжині статевого органа. У жодному разі не одягайте вже розгорнутий презерватив, оскільки він може легко порватися.

  • Надягати одночасно два презервативи

Помилково думати, що два презервативи краще захистять від інфекцій або вагітності. Навпаки, більш товстий шар контрацепції може злетіти або порватися просто під час статевого акту і лише підвищити рівень небезпеки.

  • Використовувати один презерватив двічі

Один презерватив призначений лише для одного використання. Навіть якщо "гума" залишилася чиста, але злетіла – не одягайте її повторно, а візьміть новий презерватив. Презерватив розтягується, тому під час його повторного використання він може злетіти або порватися. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що експерти назвали несподівані наслідки відмови від сексу.

Дивіться також відео 5 каналу: Унікальний випадок для України! Двом дівчатам зробили пересадку серця. Який настрій у пацієнток?

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ