"Жива статуя" на Майдані Незалежності

"Ми з усіма брати і сестри": у Києві на Майдані Незалежності відбувся гучний скандал через російську мову

Milena Chorna / Facebook

"Я люблю всіх"

У Києві на площі Майдан Незалежності трапився черговий скандал через російську мову, передає "Дивогляд".

Інцидент відбувся біля місця пам'яті загиблим у війні в Україні. "Жива статуя" спитала у жінки середнього віку та дівчинки-підлітка, чи не хочуть вони сфотографуватися. Жінка, яка перед цим встромила прапорець з ім'ям загиблого, розплакалася і пішла далі.

"На запитання, чи пані можуть бодай перейти на державну мову, коли вже стоять поруч з місцем пам'яті в карнавальному костюмі, мені відповіли: "Ты дура. Я люблю всех и мы со всеми – братья и сестры!" – йдеться у повідомленні журналістки Мілени Чорної у Facebook.

Після цього в аніматорки запитали, на яких підставах вона збирає гроші на Майдані Незалежності і чи сплачує податки. У відповідь на це "статуя" почала використовувати нецензурну лексику.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що у школі Дніпра вчителька розмовляла на уроці російською, а директорка навчального закладу намагалася виправдати педагога.

Дивіться також відео 5 каналу: Контент з полуничкою: в Україні хочуть "Декриміналізувати порно" – реакція депутатів та пересічних українців

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ