Закарі Вендт

У США чоловік потрапив до в'язниці після сексу на побаченні

cbs58

Інцидент стався понад 2 роки тому

У США до 2-річного ув'язнення був засуджений шкільний вчитель, який сходив на побачення та зайнявся сексом з 16-річною дівчиною. Він вважав, що їй 20 років. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на CBS 58.

29 серпня суд визнав вчителя музики Закарі Вендта з Берлінгтона винним у сексуальних стосунках з неповнолітньою. Слідство встановило, що у лютому 2021 року чоловік запросив 16-річну дівчину на побачення, бо думав, що вона досягла 20-річного віку. Стверджується, що американка відмовилася і розповіла педагогу про свій справжній вік.

За словами прокурорів, чоловік і дівчина продовжували спілкуватися у форматі листування, а вже за місяць Вендт вийшов на зв'язок із жертвою, забрав її і привіз до себе додому, де вони вживали алкоголь. Правоохоронці вважають, що вони вступили у статевий зв'язок після того, як неповнолітня сп'яніла.

У заяві йдеться, що пара знову зайнялася сексом у травні або червні, а у листопаді вчитель нібито попросив дівчину надіслати йому відверті сексуальні знімки. Тепер він проведе 2 роки у в'язниці.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що в Уганді 20-річному хлопцю загрожує смертна кара за секс з чоловіком.

Дивіться також відео 5 каналу: Театр "Ленком" відкрито виступає за війну. Але вирішив, що може розповідати про злочини нацизму

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ