Посадковий модуль

Місяцехід місії "Чандраян-3" вперше сфотографував свій посадковий модуль на Місяці – фото

Isro

Він знаходиться у пустельній місцевості поблизу Південного полюса Місяця

Індійський місяцехід "Праг'ян" із місії "Чандраян-3" вперше відправив на Землю фото посадкового модуля, з яким він прибув на Місяць. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Space.

В Індійському космічному агентстві ISRO поділилися двома знімками посадкового модуля "Вікрам", який розташований у пустельній місцевості поблизу Південного полюса Місяця. "Автор" фото – місяцехід "Праг'ян", який використав для цього навігаційну камеру.

Знімки зробили вчора, 30 серпня, о 4:30 за Києвом. На одному з них зображені два прилади посадкового модуля. Зокрема, ChaSTE, який вимірює температуру поверхні, а також ILSA – вимірює сейсмічну активність на Місяці.

Посадковий модуль
Посадковий модуль
Фото: Isro

Раніше "Дивогляд" розповідав, що індійський супутник "Чандраян-3" надіслав перші в історії фотографії південного полюса Місяця.

Дивіться також відео 5 каналу: Театр "Ленком" відкрито виступає за війну. Але вирішив, що може розповідати про злочини нацизму

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ