Турист

У Польщі жінку оштрафували і не пустили на борт літака через невдалий жарт – що вона сказала

Shutterstock

Пасажирка пожартувала під час реєстрації багажу та квитків

В аеропорту Польщі пасажирку оштрафували і не пустили до літака через невдалий жарт, передає "Дивогляд" із посиланням на onet.pl.

Інцидент трапився у Гданську. Охорона аеропорту імені Леха Валенси запитала 49-річну жінку з Поморського воєводства про багаж. Тоді пасажирка вирішила пожартувати і заявила, що "перевозить зброю", а у її багажі є справжній пістолет.

Працівники аеропорту виписали жінці штраф, а екіпаж літака, яким вона мала би летіти на Кіпр, не пустив її на борт, попри те, що у валізі пасажирки зброї чи інших небезпечних предметів виявлено не було.

"49-річна мешканка Поморського воєводства пожартувала під час реєстрації багажу та квитків. Вона повідомила службовцю, що в її валізі, окрім зброї, більше нічого немає".

"Співробітники оштрафували 49-річну жінку. Однак більш болючим для жінки стало рішення капітана літака не брати її на рейс до Ларнаки", – повідомив речник Командувача Морського відділу Прикордонної служби в Гданську, капітан-лейтенант Анджей Юзвяк.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що у Польщі через іноземця, який прибув з України, евакуювали 400 людей з аеропорту.

Дивіться також відео 5 каналу: ТИЩЕНКО ВТІК В РАДІ ВІД ГОНЧАРЕНКО! ВИБИВАННЯ ГРОШЕЙ, КОЛЦЕНТРИ. ПОВНИЙ РОЗБІР

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ