Метро

Київ отримав нову партію списаних вагонів варшавського метрополітену – відео

Shutterstock

Польські вагони використовуватимуть, як технічний донор

Метрополітен Києва отримав чергову партію вагонів метро від Варшави, передає "Дивогляд" із посиланням на КП "Київський метрополітен".

Столичний метрополітен отримав 12 одиниць рухомого складу, а до кінця місяця у Київ планують транспортувати ще шість варшавських вагонів.

У КМДА зазначили, що умови експлуатації поїздів у Варшавському та Київському метрополітенах значно відрізняються, а отже присутні певні розбіжності між отриманою партією рухомого складу і вагонами столичного метро.

Експерти мають намір використовувати варшавські вагони, як технічний донор. Це дозволить сформувати резерв запчастин для подальших ремонтів діючих поїздів метрополітену Києва.

Польські партнери планували передати Україні 60 списаних вагонів варшавського метро на суму понад 40 млн злотих (понад 330 млн грн). Наразі Київ отримав рівно половину – 30 вагонів. Постачання планують завершити до кінця 2023 року. Перші вагони українська столиця отримала наприкінці квітня.

У перспективі київське метро планує повністю відмовитися від вагонів російського і радянського виробництва. Наразі у метрополітену наявні 821 вагон різних моделей і років випуску. Серед цієї кількості 656 вагонів були виготовлені за часів Радянського Союзу. Ще 30 вагонів – виробництва Крюківського вагонобудівного заводу.

[social type="fb" url="https://www.facebook.com/watch/?v=843364690720738"]

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що у Києві скоротять інтервали між потягами метро.

Дивіться також відео 5 каналу: Швидкість вітру подекуди сягала 140 кілометрів за годину! По Каліфорнії вдарив ураган "Гілларі"

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ