виставка "Лютий: Грані незламності"

"Лютий: Грані незламності": у київському метро відкрили виставку війни

КМДА

"Мета проєкту – розповісти про початок повномасштабного вторгнення росії на територію України"

У столичному метрополітені відкрили виставку "Лютий: Грані незламності", яку присвятили героїчній боротьбі нашого народу у війні з російськими окупантами, передає "Дивогляд" із посиланням на КМДА.

Виставка запрацювала на станції "Золоті ворота". Організатором виступив Центр досліджень воєнної історії Збройних сил України.

"Мета проєкту – розповісти про початок повномасштабного вторгнення росії на територію України, про героїчну боротьбу наших захисників та єдність усього народу заради спільної перемоги. Також організатори виставки акцентують увагу на сучасному етапі становлення української нації та загартуванні її характеру", – йдеться у повідомленні.

На стендах розмістили фотографії перших днів повномасштабної війни. Усі світлини розташовані у хронологічному порядку. Також була проведена аналогія з лютим 2014 року – часи Революції Гідності, під час якої відбулися ключові події новітньої історії України.

Особливу увагу організатори приділили подіям, які сталися на Київщині й у самій столиці. У комунальному підприємстві "Київський метрополітен" наголосили, що наразі за свободу і незалежність України борються понад 400 працівників столичного метро, які боронять кордони на різних напрямках.

Проєкт також представили в Українському інституті національної пам’яті та Музеї Революції Гідності. У київському метрополітені виставка триватиме до 19 серпня, а далі її проведуть у столичних закладах освіти.

До речі, раніше міський голова Києва Кличко розповів, коли відкриють станцію метро на Виноградарі.

Дивіться також відео 5 каналу: Чиновники безбожно крадуть під час війни. Що на цей раз? Яніна знає!

 Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ