Маршрутка у Києві

Тільки готівка: у маршрутках Києва скасували оплату за проїзд карткою

Shutterstock

У КМДА і Дептрансі ситуацію ніяк не прокоментували

У столичних маршрутках скасували безготівкову оплату за проїзд через два місяці після її запровадження, передає "Дивогляд".

З відповідною заявою виступив транспортний експерт і представник ГО "Пасажири Києва" Іван Черниш. Експерт відмітив, що один з маршрутів, який обслуговує автобусний перевізник "Союз-Авто", відмовляється від підтримки системи безготівкової оплати "Київ Цифровий".

Так, перший і єдиний київський маршрут №444, що курсує від зупинки "Виставковий центр" до вулиці Метрологічної, відмовляється від впровадження безготівкового проїзду на регулярній основі. Тестування системи запустили 23 травня 2023 року, а дата його завершення – 20 липня.

У КМДА і Дептрансі наразі ніяк не прокоментували цю ситуацію.

Нагадаємо, наприкінці 2022 року петиція про введення безготівкової оплати в маршрутках зібрала необхідну кількість голосів. Це питання розглянули у КМДА, але не підтримали запровадження безготівкової оплати за проїзд у маршрутках. Згодом у комунальному підприємстві "ГІОЦ" повідомили, що електронний квиток тестуватимуть на маршруті №444.

Також раніше "Дивогляд" розповідав, що у мобільному додатку "Київ Цифровий" можна придбати QR-квитки на кільцеву електричку.

Дивіться також відео 5 каналу: Серце її сина б'ється в іншому тілі. Унікальна операція в Україні – 18 медиків, три години

 Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ