будівля 19 ст у Києві

У Києві демонтують будівлю, яку звели у 19 столітті – фото

Дмитро Перов / Facebook

"Міняють всю начинку і дах"

У Києві розбирають будівлю, яку побудували ще у 19 столітті. Про це повідомив активіст і засновник пам'яткоохоронного хабу "Цегла" Дмитро Перов, передає "Дивогляд".

Двоповерховий будинок, що розташовується на вулиці Івана Франка, 26 у самому центрі Києва, звели у 1899 році (19 століття). Активіст Перов повідомив, що у цій будівлі свого часу жив музикант-флейтист, соліст оркестру Київської опери і професор Іван Михайловський.

Роботи з демонтажу будівлі розпочалися 14 липня. Як розповів Дмитро Перов, будівельники не мають жодних офіційних дозволів на демонтаж будинку. До цього ж, на ділянці не встановили будівельний паркан. За кілька днів з даху зняли сторічні дерев’яні дошки і демонтували елементи історичного перекриття стін.

Заступниця міністра культури Катерина Чуєва каже, що будівлю мали реставрувати, але плани змінилися:

"Зараз стало зрозуміло, що міняють всю начинку і дах, наче, щоправда, не збільшують поверховість", – розповіла Чуєва.

Активісти викликали поліцію і склали заяви за фактом проведення незаконних будівельних робіт.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що у Києві планували зносити будинок, з балкона якого було проголошено Акт Злуки УНР та ЗУНР. Але зрештою історичну будівлю внесли до списку культурної спадщини.

Дивіться також відео 5 каналу: НЕ ЗАХОВАЮТЬСЯ! У БЕРДЯНСЬКУ "ТЄКУЧКА КАДРІВ". Ворог казиться: репресії містян 24/7. В. Дудукалов

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ