112

У Києві запровадили єдиний екстрений номер для надзвичайних ситуацій – МВС

Shutterstock

Оператори володіють жестовою мовою

У Києві запустили єдиний номер для всіх надзвичайних ситуацій. Про це у своєму Telegram-каналі повідомив міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко, передає "Дивогляд".

"МВС повноцінно впровадило службу 112 у Києві – єдиний номер для всіх надзвичайних ситуацій. Комунікаційний центр 112 уже обробляє вхідну інформацію та покриває столицю", – зазначив він.

Клименко заявив, що оператори комунікаційного центру 112 отримують дзвінки від громадян, а далі скеровують запити до відповідних підрозділів, які реагують.

"Важливо, що працюють оператори, які володіють жестовою мовою, які можуть спілкуватися із заявниками через відеодзвінок. Для цього необхідно відправити смс-повідомлення на номер 112 і очікувати посилання на з’єднання", – написав голова МВС.

МВС повноцінно запровадило екстрену телефонну лінію 112, яку в подальшому мають намір запровадити спочатку в усіх містах-мільйонниках, а далі поширити дію на всю територію держави.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, куди скаржитися на відсутність електроенергії.

Дивіться також відео 5 каналу: Гарантії для України від США? Можемо отримати, але є умови

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ