Смартфон

Жінка близько тисячі разів зателефонувала до служби порятунку – як її за це покарали

Shutterstock

Суддя сказав, що "досить"

У Великій Британії 58-річна жінка проведе 15 місяців у в'язниці через те, що вона постійно зверталася до "швидкої" і поліції зі скаргами, що ті неоперативно приїжджали. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Mail.

58-річна Гелен Спенсер з Донкастера засипала службу порятунку сотнями телефонних дзвінків на номер 999. Це відбувалося у жовтні, листопаді та січні. Жінку попереджали про відповідальність, але марно.

У червні 2022 року британку засудили до 18-місяців умовного терміну ув'язнення після того, як вона за попередні роки зателефонувала до служби порятунку понад 900 разів. Це покарання її не зупинило, бо медики та поліцейські продовжували отримувати виклики з різних причин.

Одного разу Спенсер зателефонувала до служби 999, коли лікарі вже були у неї в оселі. Також вона була постійно незадоволена роботою медиків та поліції, а тому зверталася до відповідних органів зі скаргами.

У підсумку суддя у Шеффілдському коронному суді сказав 58-річній, що "досить". Її засудили до 12 місяців за порушення постанови про умовне засудження і ще до 3 місяців за два випадки неналежного використання публічної мережі електронних комунікацій з метою викликати роздратування, незручності або непотрібну тривогу.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у США турист, який загубився, ігнорував дзвінки рятувальників, бо не відповідає на незнайомі номери.

Дивіться також відео 5 каналу: "Все добре, мам" | Історії матерів полеглих захисників Маріуполя

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ