Людина у місці позбавлення волі

У Великій Британії працівниця в'язниці мала романтичні стосунки з маніяком-вбивцею

Shutterstock

Один із найнебезпечніших злочинців має перебувати у в'язниці 38 років

У найбільшій в'язниці Великої Британії співробітниця мала романтичні стосунки з маніяком-вбивцею Джорданом МакСуїні. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Mirror.

У цьому місці позбавлення волі утримують найжорстокіших злочинців, а тому в'язницю HMP Belmarsh серйозно охороняють. Саме там перебуває безжалісний арештант МакСуїні, який вбив у Лондоні адвоката Зару Аліни.

За цей злочин і за сексуальне насильство його засудили до 38 років за ґратами. МакСуїні напав на свою жертву влітку 2021 року.

За кілька днів до вбивства чоловіка звільнили з в'язниці, де він перебував за домагання та зберігання ножа. Тоді його описали як людину, яка небезпечна для будь-якої жінки. З усім цим чоловіка класифікували, як злочинця середнього ступеня ризику.

Перебуваючи в ув'язненні, він і працівниця місця позбавлення волі мали романтичні стосунки. Щодо цього інциденту ведеться розслідування, а жінку вже відсторонили від роботи у в'язниці.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у Великій Британії повія "полювала" на одружених клієнтів і шантажувала їх.

Дивіться також відео 5 каналу: ДРОНИ СМАЖАТЬ кремль! Нафтобази біля Криму У ВОГНІ. Капітан Хаймарс дякує русскім. 434 день

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ