Історія Девіда Ліндсея

Собака прожував до кістки палець господаря, коли той спав – це стало порятунком чоловіка (фото)

David Lindsay / SWNS

Постраждалий розповів, чи залишить у своїй родині 4-лапого

У Кембриджі (Англія) 64-річний пенсіонер прокинувся та побачив, що його цуценя прожувало йому великий палець ноги до кістки. Втім, це врятувало йому життя. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Mail.

Девід Ліндсей після пробудження помітив закривавлений палець, з якого звисає ніготь. Дружина перев'язала чоловікові рану та відвезла його до лікарів.

"Я спав на дивані, коли увійшла моя дружина і закричала: "Дейве, щеня згризло тобі палець на нозі!". Він прожував до кістки та розколов її. Але через все це я виявив, що моя нога зовсім оніміла, я нічого не відчуваю", – поділився британець.

Чоловік перебував у лікарні протягом 9 днів. Там йому вводили внутрішньовенно антибіотики, щоб завадити поширенню інфекції, спричиненій укусом 4-лапого.

Комп'ютерна томографія зламаного пальця ноги допомогла виявити дві закупорені артерії. Якби не відновилося кровопостачання, то Ліндсей міг би втратити ногу.

"Ви повинні сміятися з цього. Він зробив мені ласку, погриз мій палець на нозі. Тож я чекаю, щоб дізнатися, чи можуть вони поставити стенти. Я залишу собаку. Я також намагатимусь зберегти палець на нозі, а якщо ні, то я сказав лікарю відрізати його, і я зможу забрати його додому!", – додав 64-річний пацієнт.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що кажани на Київщині можуть бути переносниками сказу.

Дивіться також відео 5 каналу: "БИДЛОКРАТІЯ" довела Україну до краху: історик Данило Яневський | Рандеву з Яніною Соколовою

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ