Джим Аллен

Вражаюча історія: чоловік розповів, як перегляд телевізора врятував його від смерті

SWNS

Виявилося, що у нього рідкісна для чоловіків хвороба

66-річний Джим Аллен під час перегляду телебачення натрапив на рекламу, яка врятувала йому життя. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Lad Bible.

Автори реклами закликали чоловіків перевіритися на рак грудей. Чоловік прислухався та виявив посередині своїх грудей "шишку розміром з горошину".

Медики сказали, що це кіста та виключили ймовірність пухлини, але вже за кілька років ця шишка почала збільшуватися та стала червоною. Аллен повернувся до лікарів, які видалили йому кісту та відправили на біопсію.

Аналізи показали, що у чоловіка рак молочної залози. Йому одразу зробили мастектомію для видалення лівої "молочної залози", та видалили лімфатичні вузли в лівій пахві.

Окрім цього хворий протягом трьох тижнів проходив променеву терапію та приймав блокатор естрогену тамоксифен. Протягом майбутніх п'яти років Джим також прийматиме препарат, через який він почувається "жінкою в менопаузі".

На думку перехворілого раком, треба змушувати чоловіків говорити про рак молочної залози, бо вони цього соромляться та потенційно шкодять власному організму. За словами Аллена, під час лікування у госпіталі він почувався самотньо, бо там не було чоловіків із таким діагнозом.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що експерт назвав популярну рибу, яка провокує рак.

Дивіться також відео 5 каналу: "Сатаністи. Хай спробують у мусульман шось забрати!" – Ще один день під Лаврою

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ