Батько з сином грають на приставці

Відеоігри покращують здоров'я – вчені

Shutterstock

На думку експертів, геймінг – "неоціненний засіб" для вирішення певних проблем

На думку ірландських науковців, завдяки відеоіграм можно вирішити деякі види психічних розладів. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Edexlive.

Дослідники Ірландського дослідницького центру програмного забезпечення наукового фонду стверджують, що відеоігри можуть принести користь у наступних випадках:

  • якщо поєднувати їх з традиційними терапевтичними методами боротьби з депресією чи тривогою
  • коли неможливо користуватися традиційними методами лікування внаслідок місця розташування проблеми

За словами керівника дослідження Марка Кемпбелла, існують докази, згідно яким відеоігри ефективно поліпшують психічний стан людини. Найкраще вони впливають на людей з депресією та тривогою.

"Варто розглядати комерційні відеоігри як потенційну альтернативу для поліпшення різних аспектів психічного здоров'я", – стверджує експерт.

Дослідники вважають, що звичайна відеогра може забезпечити людину простим і недорогим способом розв'язання проблеми з психікою.

"Загальна доступність і поширеність комерційних відеоігор в сучасному суспільстві робить їх неоціненним засобом спілкувань людей з психічними розладами, незалежно від віку і статі, і з обмеженим доступом до психіатричної допомоги, що особливо актуально під час нинішньої пандемії COVID-19", – стверджують фахівці.

Корисний ефект також стосується ігор у віртуальній реальності. Цілком можливо, що з часом психотерапія почне частіше використовувати відеоігри для лікування пацієнтів.

Якщо ви бажаєте перевірити вплив ігор на ваше здоров'я, то знайте, що зараз геймерам безкоштовно роздають одразу дві гри. Ми розповіли, як їх завантажити, а також розмістили скріншоти та трейлери цих відеоігор.

Звісно же, не варто сподіватися, що лише завдяки геймінгу вдасться позбавитися від будь-якої психічної проблеми. Передусім для вирішення останньої краще звернутися до лікаря.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ