Нг Чуан Сінг

Пенсіонери несподівано померли після того, як з'їли популярний делікатес

The Star / YouTube

Фахівці розповіли, чому ця страва є небезпечною

У Малайзії пара похилого віку з'їла рибу-фугу та трагічно померла, бо неправильно приготувала страву для вживання. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Star.

"Мої батьки багато років купують рибу в одного і того ж рибного торговця, тому мій батько не думав про це. Він не став би свідомо купувати щось настільки смертоносне, щоб їсти та наражати їхнє життя на небезпеку", – розповіли донька нині покійних.

84-річний Нг Чуан Сінг та 83-річна Лім Сью Гуан почистили, посмажили та з'їли цей делікатес на обід. Згодом пенсіонерка почала тремтіти та важко дихати, як і її чоловік.

Постраждалих терміново відвіз у лікарню їх син. На жаль, Гуан померла майже одразу, а Сінг понад тиждень був у комі, після чого теж помер. За словами лікарів, трагедія сталася через харчове отруєння, пов'язане з іглобрюхом.

Риба-фугу є дійсно популярним делікатесом, але одночасно з цим дуже небезпечна через сильнодіючі та смертельні токсини тетродотоксин та сакситоксин. Якщо її не очистити та не підготувати для ретельного видалення органів, що містять токсин, то м'ясо буде смертельно небезпечне. Токсин неможливо знищити шляхом приготування чи заморожування риби-фугу.

Риба-фугу
Риба-фугу
Фото: Фото з відкритих джерел

Раніше "Дивогляд" повідомляв, що вагітна жінка загадково померла, а за мить до смерті зробила селфі.

Дивіться також відео 5 каналу: ПЕРЕЙМЕНУВАТИ рОСІЮ на мОСКОВІЮ | Машина часу

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ