Пацієнт

Чоловік після терапії проти раку почав розмовляти з неочікуваним акцентом

Shutterstock

У вчених є припущення, яке пояснює такі зміни

Мешканець США, в якого був рак простати, під час лікування почав демонструвати неконтрольований ірландський акцент у розмові. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на British Medical Journal (BMJ).

50-річний онкохворий проходив через звичайну терапію для пацієнтів, які мають метастатичний гормоночутливий рак простати. Після проходження візуалізації у чоловіка не було "відхилень від неврологічного обстеження", але зображення виявили прогресування раку простати.

Американець, який раптово отримав ірландський акцент, став першим, у кого з'явилося таке ускладнення через рак простати. Вченим майже нічого невідомо про це явище, але є версія, що це не хвора людина говорить з іноземним акцентом, а її мова змінюється так, що оточуючі починають сприймати це як зміну акценту. Загалом про синдром іноземного акценту повідомляли 49 пацієнтів з Великобританії, Північної Америки та Австралії.

На жаль, цей 50-річний чоловік вже помер, бо він так і не зміг подолати швидко прогресуючу хворобу. До своїх останніх днів говорив, як справжній ірландець. Ось приклад ірландського акценту:

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у 19-річного підлітка діагностували хворобу Альцгеймера.

Дивіться також відео 5 каналу: Стратегія перемоги ЗСУ: ЗАХІД ВИРІШИВ ЗАКІНЧИТИ ВІЙНУ У 2023 – Марк Фейгін в "Час: Online"

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ