Громадський транспорт

Проїзд у громадському транспорті Києва може стати безкоштовним – КМДА

Shutterstock

"Сьогодні громадський транспорт у Києві має стільки проблем і викликів, що нам уже простіше зробити його безплатним"

У КМДА припускають можливість безоплатного проїзду в громадському транспорті Києва. Про це заявив очільник департаменту транспорту КМДА Руслан Кандибор, передає "Дивогляд".

Кандибор заявив, що вартість проїзду в столичному громадському транспорті планували підняти до 30 грн, аргументуючи тим, що це "та вартість проїзду, яка б давала розвиток".

"Але сьогодні громадський транспорт у Києві має стільки проблем і викликів, що нам уже простіше зробити його безплатним. І, напевно, ми до цього й дійдемо. У нас тільки пільговиків понад 50% пасажирів. Врешті-решт, ми будемо змушені підняти руки, здатися і сказати, що громадський транспорт у Києві стане безоплатним", – заявив голова департаменту транспорту КМДА.

Водночас, Кандибор зазначив, що у такому випадку потрібна буде "розробка масштабної стратегії, розуміння, завдяки чому ми будемо компенсувати дефіцит транспорту".

"Якщо ми сьогодні різко робимо увесь громадський транспорт безплатним, то близько тисячі маршруток мають зійти з вулиць, натомість їх треба заповнити комунальним транспортом", – сказав Кандибор.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що у 2023 році у Києві з'явиться новий громадський транспорт.

Дивіться також відео 5 каналу: СПЕКА В ЄВРОПІ: прогнози Всесвітньої метеорологічної організації невтішні

 Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ