Низькопідлоговий трамвай від "Татра-Юг"

У 2023 році у Києві з'явиться новий громадський транспорт

Big Kyiv

Столиця отримає дев'ять низькопідлогових трамваїв

У 2023 році у Києві закуплять новий сучасний громадський транспорт, передає "Дивогляд" із посиланням на Big Kyiv.

Уже цього року в рамках проєкту "Міський громадський транспорт України" столиця отримає дев'ять низькопідлогових трамваїв виробництва одеської компанії "Татра-Юг". Як стало відомо, рейковий транспорт придбають за кредитні кошти Європейського інвестиційного банку. До речі, в межах цього проєкту у 2022-му Київ закупив вже 11 трамваїв.

Трамвай від "Татра-Юг" може перевозити близько 260 пасажирів. Його оснастили GPS-трекером, системою електронного квитка, а також системою підрахунку й обліку пасажирів. У вагонах встановили відеокамери для фіксації дорожнього руху та салону всередині.

Також у КМДА оголосили тендер на закупівлю ще й тролейбусів із низькою підлогою. Вартість у €50 млн також покриє ЄІБ.

А ось Європейський банк реконструкції та розвитку придбає для київського метрополітену до 50 вагонів, а також покриє реконструкцію трамвайної лінії й зупинки "Контрактова площа". Обидва проєкти перебувають на етапі обговорення.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що на 17 станціях Міської електрички Києва запровадили безконтактну оплату за проїзд.

Дивіться також відео 5 каналу: Соледар і Бахмут – ситуація, мертві русскіє в Мелітополі, обстріл Херсону

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ