Варшава передала київському метрополітену нову партію вагонів

Варшава передала київському метрополітену нову партію вагонів – фото

Київська міська рада

Вони стануть "технічними донорами" для заміни обладнання, вузлів і деталей у вже наявних вагонах

Київський метрополітен отримав чергову партію вагонів із Варшави, передає "Дивогляд" із посиланням на пресслужбу Київміськради.

Партія складається з шести вагонів серії 81-717, які стануть "технічними донорами" для заміни обладнання, вузлів і деталей у вагонах, які є в експлуатації столичного метрополітену. Як заявив начальник КП "Київський метрополітен" Віктор Брагінський, для київського метро такий жест від Польщі є "відчутною підтримкою", оскільки більшість вагонів метро були виготовлені ще за радянських часів.

Загалом в рамках угоди варшавський метрополітен передасть Києву 60 вагонів на суму понад 40 млн злотих (понад 330 млн грн). Вони мають надійти вже до кінця 2023 року. Перші вагони українська столиця отримала наприкінці квітня.

У перспективі київське метро планує повністю відмовитися від вагонів російського і радянського виробництва. Наразі у метрополітену наявні 821 вагон різних моделей і років випуску. Серед цієї кількості 656 вагонів були виготовлені за часів Радянського Союзу. Ще 30 вагонів – виробництва Крюківського вагонобудівного заводу.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що у Києві скоротять інтервали між потягами метро.

Дивіться також відео 5 каналу: "КАЛІБР" ПО ОДЕСІ: ОКУПАНТИ ЗНОВУ НАКОЇЛИ БІДИ. У Кривому Розі - жалоба за загиблими. Час новин

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ