Громадський транспорт

У Києві можуть запровадити пересадковий квиток, тривалістю 1,5 години

Shutterstock

Названо орієнтовну вартість кількоразового посадкового талона

Транспортна комісія Київради підтримали петицію про пересадковий талон на громадський транспорт, термін дії якого становитиме 1,5 години, передає "Дивогляд" із посиланням на громадську ініціативу "Пасажири Києва".

Автор петиції вказав, що на деяких ділянках маршрути громадського транспорту Києва перетинаються, що дозволяє пасажирам здійснити поїздку від пункту відправлення до пункту призначення з пересадкою на інший маршрут.

Заступник голови КМДА і керівник цифрової трансформації Києва Петро Оленич у відповідь на петицію заявив, що система технічно готова реалізувати новий електронний квиток, тривалістю 90 хвилин.

Також у департаменті транспортної інфраструктури КМДА відзначали, що забезпечити перевезення пасажирів за посадковим квитком можливо за умови технічної можливості організацій "Київпастранс" і "Київський метрополітен".

"Загалом департамент і підпорядковані комунальні підприємства-перевізники підтримують будь-які рішення, що направлені на підвищення рівня якості надання послуг із перевезення жителів і гостей столиці. Вважаємо, що з метою реалізації петиції необхідно переглянути вартість такого квитка", – написали в дептрансі.

Щодо вартості квитка, то автор петиції пропонує встановити її відповідно до розміру вартості разової поїздки у громадському транспорті столиці – 8 грн.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що у додатку "Київ Цифровий" можна придбати квитки на кільцеву електричку.

Дивіться також відео 5 каналу: КУЛЕМЕТ НА ЛАВРСЬКІЙ ДЗВІНИЦІ! Порошенко про московський патріархат, мем ЦЕ СКАРБ. Інтерв'ю

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ