опалювальний сезон

У Києві завершується опалювальний сезон – КМДА

Shutterstock

Рішення ухвалили, враховуючи погодні умови

У Києві та Київській області завершується опалювальний сезон 2022-2023. Відповідну заяву оприлюднили у Telegram-каналі міського голови столиці Віталія Кличка, передає "Дивогляд".

Завершення опалювального сезону у столиці відбудеться 8 квітня. Це стосуватиметься будинків із централізованим опаленням, закладів освіти й охорони здоров’я. Наразі теплопостачання припинено у Вишгородській, Васильківській, Ірпінській, Димерській та Коцюбинській громадах.

Від опалення вже були відключені 71 дошкільний заклад, 168 закладів освіти, 59 закладів охорони здоров’я та 657 житлових будинків.

Рішення щодо припинення теплопостачання на Київщині ухвалили, враховуючи погодні умови. За даними синоптиків у регіоні очікується істотне потепління.

"Щороку рішення про початок чи завершення опалювального сезону ми приймаємо, орієнтуючись на погодні умови, комфорт людей та раціональне використання енергоресурсів. Цього року теж не чекаємо 15 квітня, а припиняємо постачання тепла в будівлі раніше", – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, де у Києві можна побачити цвітіння сакур.

Дивіться також відео 5 каналу: ТАКІ КРАСИВІ, ЩО ШКОДА ЇСТИ: у Брюсселі кондитери відкрили виставку шоколадних яєць

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ