Озеро Лох-Несс

Вчені провели наймасштабніші за півсторіччя пошуки Лох-несського чудовиська – для чого це було потрібно

Sam Fentress

До операції залучили близько 100 волонтерів

Минулими вихідними вчені провели експедицію з пошуку легендарного Лох-несського чудовиська, яка стала наймасштабнішою за останні 50 років операцією з пошуків Нессі. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Kyodo.

26 і 27 серпня Центр озера Лох-Несс у селі Друмнадрохіт та група "Лох-Несс Експлорейшн" провели експедицію за участі близько 100 волонтерів, які вели спостереження за озером з поверхні. Також у прямому етері за пошуками спостерігали понад 300 волонтерів.

Автори цієї ініціативи прагнули розкрити більше таємниць цього місця, надихнути молоде покоління мисливців за чудовиськами та показати нові технології, зокрема гідрофони та тепловізійні дрони, якими користуються для дослідження озера Лох-Несс. До речі, йдеться про найбільшу водойму Великої Британії, довжина якої становить 36 км, а глибина – 230 метрів.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у США на аукціоні продадуть рештки істоти віком 190 млн років, яка є прообразом Лох-Неського чудовиська.

Дивіться також відео 5 каналу: У ЛЬВОВІ кількість безпритульних тварин ЗРОСЛА ВТРИЧІ. Чому та як вирішити цю проблему?

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ