Знайдений об'єкт

У Київській області виявили унікальний стародавній предмет – фото

Вишгородський історико-культурний заповідник / Facebook

Довжина об'єкта становить близько 2-х метрів

Мешканець Київської області на березі Десни знайшов дерев'яні конструкції, які вимила річкова вода. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Вишгородський історико-культурний заповідник (ВІКЗ).

Відкриття зробив мешканець села Новосілки (Вишгородський район) на ім'я Юрій. За словами фахівців, місце знахідки артефакту вже дослідили археологи та працівники КЗ КОР "Вишгородський історико-культурний заповідник" Іван Зоценко та Дмитро Бібіков.

Вчені розчистили конструкцію, в яку входять загострені з одного боку та переплетені між собою плашки довжиною близько 2-х метрів. На їхню думку, цей об'єкт міг бути пасткою для запірного вилову риби (у згорнутому вигляді).

Науковці провели фіксацію артефакту, після чого його законсервували. Подальшу долю об'єкта мають вирішити у майбутньому.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що на Тернопільщині знайшли артефакти, яким 4 тисяч років.

Дивіться також відео 5 каналу: Ти бачиш, як собаки розривають тіла. Пошуки та евакуація 200-х окупантів || Невигадані історії

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ