Артем Довбик

Вражаючий дебют: Довбик після асисту Циганкова забив перший гол у Ла Лізі – відео

@GironaFC / Twitter

Нападнику знадобилося лише 8 хв для взяття воріт

Український форвард Артем Довбик забив свій дебютний гол за каталонську "Жирону" в іспанській Ла Лізі. Про це повідомляє "Дивогляд".

Поєдинок 1-го туру чемпіонату проти "Реалу" Сосьєдад розпочався для українця на лавці запасних. "Жирона" почала програвати вже на 5-й хвилині – баски вийшли вперед завдяки результативному удару Такефуса Кубо.

Довбик вийшов на заміну на 64-й хвилині замість Крістіана Стуані. Йому знадобилося лише 8 хв для гола – на 72-й хвилині Артем на дальній стійці замкнув ударом головою подачу свого співвітчизника Віктора Циганкова.

У підсумку поєдинок закінчився з рахунком 1:1. Далі "Жирону" чекає домашній матч проти "Хетафе", який відбудеться 20 серпня.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що на фронті загинула ексфутзалістка збірної України.

Дивіться також відео 5 каналу: Ти бачиш, як собаки розривають тіла. Пошуки та евакуація 200-х окупантів || Невигадані історії

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.