Ремі Лучіді

Відомий екстремал зірвався з 68-го поверху в Гонконзі

remnigma / Instagram

Свого часу він відвідував Україну

Французький екстремал Ремі Лучіді загинув у Гонконзі, бо впав з 68-го поверху комплексу. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на South China Morning Post.

30-річний каскадер, також відомий як Ремі Енігма, захоплювався екстремальними видами спорту. Цього разу він захотів підкорити комплекс Tregunter Tower, куди він прибув близько 18:00 і сказав охороні, що йде у гості до друга на 40-му поверсі.

Офіцер служби безпеки намагався затримати Ремі, бо нібито друг француза заявив, що не знайомий з цим чоловіком. Однак у той момент екстремал вже був у ліфті. Згідно з записами із камер відеоспостереження, Ремі вийшов на 49-му поверсі, а потім піднявся сходами на дах будівлі.

Люди, які його переслідували, помітили відкритий люк на дах, але на самому даху вони не знайшли чоловіка. Востаннє його бачили живим о 19:38, коли він постукав у вікно пентхаусу цього комплексу. Після цього покоївка викликала поліцейських.

На думку правоохоронців, француз потрапив у пастку. Перед смертю він стукав у вікно, щоб, можливо, йому допомогли. Однак поліцейські наразі не повідомили про офіційну причину смерті.

Слід зазначити, що Лучіді вдалося підкорити багато хмарочосів, кранів, мостів, пілонів та інших об'єктів у країнах світу. Наприклад, він підіймався на дуже високі будівлі в Дубаї, Франції, Колумбії, Болгарії та в Україні.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у Південній Кореї заарештували "людину-павука", який заліз на 72 поверх без страховки.

Дивіться також відео 5 каналу: БАВОВНА НА рОСІЇ. РЕАКЦІЯ МОСКОЛОТИ | Бумеранг Бандери

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ