Прапор Аргентини

В Аргентині чоловік звернувся по допомогу через сильний головний біль – лікарі були шоковані, коли встановили причину

Angelica Reyes / Unsplash

Він думав, що біль з'явився через побиття, але суттєво помилився

Мешканця Аргентини пограбували невідомі посеред вулиці та здійснили вогнепальний постріл йому в потилицю, але чоловік вижив і відчув лише головний біль. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Newsweek.

У місті Ла-Палата злочинці пограбували 38-річного чоловіка, який внаслідок їхніх дій знепритомнів. Коли чоловік прийшов до тями, то відчув сильний головний біль. Також у нього не було сумки, яку вкрали невідомі.

Аргентинець припустив, що біль з'явився через те, що його побили. Він звернувся до лікарів, але ті несподівано виявили, що у постраждалого вогнепальне поранення у потилиці.

Попри таку серйозну ситуацію, чоловік вижив, бо куля не зачепила найважливіші частини голови та все, до чого призвела – це головний біль. Згідно зі статистикою Американської асоціації неврологічних хірургів, близько 90% вогнепальних поранень голови виявляються летальними, а тому 38-річній жертві пограбування дуже пощастило.

Раніше "Дивогляд" розповідав про причини, види, лікування та профілактику головного болю.

Дивіться також відео 5 каналу: ВЖЕ НАШУМІВ У СВІТІ: допрем'єрний показ фільму "ЗАЛІЗНІ МЕТЕЛИКИ" про збитий росіянами рейс MH17

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ