Кит

Не кіно, а реальне життя: чоловік вижив після того, як його проковтнув кит – фото

Unsplash

"Я відчував тиск на все своє тіло"

Американець Майкл Паккард поділився історією про те, як в океані під час пошуків лобстерів опинився у пащі горбатого кита. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Lad Bible.

У червні 2021 року в Провінстауні (штат Массачусетс) чоловік пірнув і почав опускатися на дно, під час чого у нього щось врізалось, "як товарний потяг". Після цього все почорніло, а його першою думкою у цей момент стала згадка про дружину та їхніх дітей.

"І вода просто мчала, мчала навколо мене і була чорною, і я відчував тиск на все своє тіло. І я просто рухався по воді з неймовірною швидкістю. І я такий: "Що за хе*ня". Я був у пастці близько 30-40 секунд. Так, я був майже певен, що помру того дня. Я міг задихнутися або потонути, якби вчасно не дістав свій регулятор", – зазначив Паккард.

На щастя, перед тим, як спливти, кит виплюнув американця. Після цього постраждалий потрапив до лікарні, працівників якої дуже вразила його історія. Одна з медсестер навіть прийшла із записником і попросила назвати лотерейні номери.

Майкл Паккард
Майкл Паккард
Фото: wcvb.com

Раніше "Дивогляд" розповідав, навіщо люди 100 років тому днями перебували у тілах мертвих китів.

Дивіться також відео 5 каналу: НА рОСІЇ ЗНОВУ ТРЕШ! || БУМЕРАНГ БАНДЕРИ. Повний випуск

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ