Лінза камери

Як у фільмі жахів: жінка встановила камери спостереження в лісі та була шокована побаченим – фото

Pixabay

"Мене нудить"

У Канаді жінка вирішила встановити у лісі камеру відеоспостереження, щоб слідкувати за тваринами, але замість цього побачила моторошну сцену за участі двох жінок. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Star.

36-річна мешканка Павелл-Рівер (Британська Колумбія) виявила на своїй території мертвого оленя, ймовірно вбитого риссю. Їй стало цікаво, увагу яких тварин приверне його тіло, а тому встановила камеру.

Фото з Канади
Фото з Канади
Фото: Kennedy News and Media

Коли вона почала переглядати зроблені фото, то помітила двох жінок зі скуйовдженим волоссям, одна з яких була майже повністю оголеною. Вони сиділи над трупом тварини та, здається, їли його м'ясо.

"Вони прийшли через десять хвилин після заходу сонця. Виглядали розпатланими. Схоже, у них перуки...Я не знаю, чи вона цілувала його (копито), чи нюхала, чи їла, але від того, що доторкнулася до розкладеної туші, мене нудить. Від кількості бактерій, яка там, мабуть, була", – поділилася Корінея.

За словами жінки, тепер вона боїться за своїх рідних, бо камера встановлена лише за 2 хв ходьби від її будинку. Окрім цього, вона має трьох коней.

Фото з Канади
Фото з Канади
Фото: Kennedy News and Media

Раніше "Дивогляд" розповідав, що жінка виявила у б/в піджаку моторошну записку.

Дивіться також відео 5 каналу: "АналоговНЄТ". СУПЕРЗБРОЯ пУТІНА та ГІТЛЕРА | Машина часу

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ