Шестизяброва акула

Невловиме створіння: дайвери показали найстародавнішу акулу на Землі – вражаюче відео

Uncharted Odyssey / YouTube

У одного з них "серце йокнуло"

Біля острова Ванкувер (Канада) група дайверів зустріла шестизяброву акулу, яка вважається найстародавнішою акулою у світі. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Star.

Дайвери стверджують, що ця зустріч є унікальною і може трапитися лише одного разу в житті. Також велика ймовірність того, що безпосередньо ця особина вперше зустріла людей, бо вона детально їх розглядала.

Один із дайверів, Гаррет Клемент, поділився, що коли він вперше побачив це 3-метрове створіння, то у нього "серце йокнуло". За словами фахівців, це створіння є невловимим і дуже рідко зустрічається з людьми.

Зазначимо, що акула шестизяброва (Hexanchus griseus) є представницею роду родини багатозябрових акул. Також вона відома, як тупоноса шестизяброва акула.

Довжина найбільшою з досі спійманих особин становить 7,5 м, а вага – 680 кг. Вона плаває біля обох берегів Атлантичного океану, тихоокеанського узбережжя Північної та Південної Америки. Також вона зустрічається біля Японії, Тайваню, Китаю, Суматри, Малайського півострова, південної Австралії, Нової Зеландії та Африки Намібії, Анголи, Мозамбіку, Коморських островів. Ці створіння вважають безпечними для людей і відомо лише про один випадок нападу на людину.

Раніше "Дивогляд" повідомляв, що у США рибалки зловили велику білу акулу.

Дивіться також відео 5 каналу: "АналоговНЄТ". СУПЕРЗБРОЯ пУТІНА та ГІТЛЕРА | Машина часу

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ