Водойма

"Люди спантеличені": у воді помітили таємничу істоту, яку не змогли ідентифікувати – відео

Shutterstock

Є лише припущення, що це за створіння насправді

У Південній Кароліні (США) зняли на відео дивну істоту у воді, яку досі не ідентифікували фахівці з дикої природи. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на WCNC Charlotte.

Рейн МакКінні був біля південного мосту до острова Паулі, під час чого помітив таємниче створіння у воді. Відео надіслали до Департаменту природних ресурсів Південної Кароліни.

"Люди в моєму офісі здебільшого спантеличені, але ми не експерти", – сказав представник департаменту.

На думку офіцера правоохоронних органів, це може бути кальмар, але він не впевнений. Потім відео передали Науково-дослідному інституту морських ресурсів у Чарльстоні, співробітники якого наразі аналізують отримані кадри.

Метеоролог Бред Панович припускає, що на відео потрапив морський слимак, який інколи зустрічається у водах Південної Кароліни. За його словами, ці створіння надають перевагу теплішим водам Флориди, але інколи очевидці помічали їх міграцію далі на північ, що обумовлено підвищенням температури води.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що на пляж викинуло моторошне створіння зі шипуватим хвостом.

Дивіться також відео 5 каналу: ЗЕЛЕНІ СВЯТА: як традиційно святкували в різних регіонах України

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ