Мого гірський

Найсумніше, що можна почути: шлюбна пісня останнього птаха з вимерлого роду Мого гірський – відео

sil.si.edu

Його останній поклик кохання був марним

У 1987 році помер останній представник Мого гірського – вимерлого виду горобцеподібних птахів родини Mohoidae. Наостанок учені встигли записати його шлюбну пісню. Про це повідомляє "Дивогляд".

Багато хто з нас любить спів птахів, але чи знали ви, що він може асоціюватися зі справжньою трагедією? Так, цього разу йдеться про птаха Мого гірський, який мешкав у гірських лісах острова Гаваї.

Пір'ям цих тварин користувалися корінні мешканці для прикрашення одягу аристократів, а наприкінці XIX століття європейці підхопили цю моду та почали масово полювати на цих тварин. Зокрема, у 1898 році було вбито понад 1000 особин. Це призвело до різкого зменшення популяції. Окрім цього, на останнє вплинули завезені пташині хвороби.

У 1987 році вчені записали шлюбну пісню самця вимерлого роду Мого гірського, який мешкав у гірських лісах острова Гаваї. На жаль, його заклик був марним, бо цей самець – останній представник свого роду.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що вчені знайшли "рибу-зомбі", яку вважали вимерлою.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ