Фрикаделька

Вчені створили величезні фрикадельки з вимерлого мамонта – як це можливо (фото й відео)

Vow

Незрозуміло, як імунітет сучасної людини відреагує на це м'ясо

Компанія Vow Food продемонструвала новий продукт власного виробництва – фрикадельки з шерстистого мамонта, який вимер приблизно 4 тис років тому. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на CNN.

Для виготовлення цієї специфічної фрикадельки вчені скористалися м'язовим білком мамонта і ДНК слона, які помістили у стовбурові клітини міобластів (молоді м'язові клітини) вівці та виростили до 20 млрд клітин. Це мамонтове м'ясо нагадує створену в лабораторії баранину, яку змішали з невеликою кількістю ДНК мамонта.

Науковці наразі не дегустували фрикадельку, бо незрозуміло, як імунітет сучасної людини відреагує на це м'ясо.

"Зазвичай ми куштували нашу продукцію та бавилися з нею. Але зараз ми вагаємося, чи треба одразу спробувати на смак, бо ми говоримо про білок, якого не існувало 5000 років. Я гадки не маю, яка потенційна алергенність може бути у цього конкретного білка", – поділився головний науковий співробітник Vow Джеймс Райалл.

Компанія, яка спеціалізується на вирощуванні "м'яса з пробірки", своїм новим проєктом хоче привернути увагу до потенціалу штучного м'яса.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що на Землі можуть з'явитися косматі мамонти.

Дивіться також відео 5 каналу: ЕКСГУМАЦІЯ давніх військових поховань на МАРСОВОМУ ПОЛІ

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ