Мамонт

Науковці знайшли заморожене вціліле дитинча мамонта – фото

YouTube

"Красива і одна з найнеймовірніших муміфікованих тварин льодовикового періоду"

У Канаді під час роботи на золотих родовищах виявили заморожене дитинча шерстистого мамонта. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на уряд Юкону.

Заморожену тварину несподівано знайшли місцеві шахтарі. Її вже дослідили палеонтологи та встановили, що це дитинча жіночої статі.

Мамонта назвали Нун Чо Га, що з китайської перекладається як "велике дитинча". Є версія, що тварина померла близько 30 тис років тому у вічній мерзлоті під час льодовикового періоду.

Заморожене дитинча мамонта
Заморожене дитинча мамонта
Фото: Government of Yukon

"Як палеонтолог льодовикового періоду, я мріяв побачити на власні очі шерстистого мамонта. Нун Чо Га – красива і одна з найнеймовірніших муміфікованих тварин льодовикового періоду, коли-небудь знайдених у світі", – розповів дослідник Грант Зазула.

Науковці вважають, що знахідка багато розповість нам про часи, коли цей мамонт населяв Юкон разом із дикими конями, печерними левами та гігантськими степовими бізонами.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що вчені хочуть оживити мамонтів і заселити ними тундру.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ