Учені знайшли уламки військового корабля, який перебував на рекордній глибині у Тихому океані

Учені знайшли уламки військового корабля, який перебував на рекордній глибині у Тихому океані – відео

Victor Vescovo / Twitter

Науковці вісім днів опускалися під воду на субмарині

Учені знайшли у Тихому океані бойовий корабель, який затонув на рекордній глибині, повідомляє "Дивогляд" із посиланням на CNN.

Сліди найбільш глибокої корабельної аварії виявила команда дослідників 22 червня у Філіпінському морі. Кораблем виявився ескортний есмінець ВМС США Samuel B. Roberts (DE-413), також відомий як Семмі Бі (Sammy B). Він затонув неподалік острова Самар 25 жовтня 1944 року. Саме тоді флот США переміг японців неподалік Філліпінських островів. Корабель "спочивав" розколотий навпіл на рекордній глибині 6895 м.

Науковці опустилися під воду на субмарині з метою вивчити уламки військового корабля. Його половини лежали на відстані 10 м одна від одної. Фахівці шість разів занурювалися впродовж восьми днів, щоб знайти корабель за даними, які вказували на його місцезнаходження.

"Героїзм капітана та екіпажу увійде в історію військово-морського флоту, і для мене було великою честю знайти місце його поховання. Я думаю, що це допоможе завершити історію корабля, сімей загиблих і тих, хто служив на ньому. Я думаю, коли корабель зникає в глибинах, щоб його більше ніколи не бачили, у пов'язаних з ним людей може виникнути почуття порожнечі. Виявлення уламків може допомогти завершити справу, а також дізнатися подробиці про битву, про які ми, можливо, не знали раніше", – прокоментували дослідники.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що учені виявили на дні Тихого океану доріжку з "цеглини".

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ