океан

Тонгійський Аквамен: пенсіонер провів більше доби в Тихому океані і самотужки дістався додому

Shutterstock

Чоловік два рази бачив рятувальників на катері та намагався докричатися до них. Однак, залишився непоміченим.

Пенсіонер з королівства Тонга провів понад 24 години в океані після цунамі, але зміг вижити. Детальніше про це розповідає "Дивогляд" із посиланням на New York Post.

57-річний Лісала Фолау мешкає на острові Атата. Коли 15 січня на королівство Тонга обрушився потужний цунамі, чоловік фарбував свій будинок. Тоді Лісала заліз на дерево, щоб перечекати, однак щойно він спустився на землю королівство охопила друга хвиля цунамі.

Потік води відніс пенсіонера в Тихий океан. Лісала Фолау чув, як йому кричить син, але вирішив не відповідати, щоб хлопець не ризикував своїм життям. 

Чоловік провів в океані 27 годин. Він два рази бачив рятувальників на катері та намагався докричатися до них. Однак, залишився непоміченим.

Тоді Лісала вирішив самотужки добиратися до берега. Він потрапив на острів Тонгатапу, а після цього вийшов на проїжджу частину з надією, що його підвезуть додому. Так і сталося. 

У своєму регіоні Лісала Фолау став справжнім Акваменом. 

  • Що відомо про цунамі?

15 січня неподалік королівства Тонга відбулося потужне цунамі. Воно було спровоковано підводним виверженням вулкана Хунга-Тонга-Хунга-Хаапай. Фахівці визнали це природне явище найбільшим у регіоні за останні тридцять років.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що хвилі цунамі після виверження вулкану біля Тонги докотилися аж до українських полярників.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ