Риболовля

Рибалки мали виграти $3,5 млн, але їхні плани зіпсував величезний хижак – відео

Shutterstock

Спортсмени обурені цією ситуацією і не планують з нею миритися

У США провели риболовний турнір, на якому одні з учасників втратили $3,5 млн, бо зловлену ними рибу вкусила акула. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на UPI.

У Моргед-Сіті (Північна Кароліна) з 12 по 18 червня відбувся турнір під назвою Моргед-Сіті за участю 217 суден із рибалками. Під час нього команда рибалок, які були на човні Sensation, зловили 280-кілограмового блакитного марліна атлантичного.

Спершу цю величезну рибу визнали прийнятною і рибалки за неї мали отримати значний приз – $2,7 млн за перше місце та додатково $739 тис за те, що вони першими на турнірі зловили створіння, вага якого перевищує 226 кг.

Однак під час зважування марліна помітили відсутність на його тілі великого шматка м'яса, який, судячи з усього, відкусила акула. Правила Міжнародної асоціації мисливського рибальства передбачають, що на турнірі не може здобути перемогу риба з подібними пошкодженнями, а тому її дискваліфікували.

"Через рік про нас зовсім забудуть. Нікого не буде хвилювати", – обурено заявив капітан Sensation Грег МакКой.

Рибалки планують оскаржити дискваліфікацію і звернутися до суду. У підсумку перемогу на турнірі отримали інші учасники, які зловили 219-кілограмового блакитного марліна. За це вони отримали $2,7 млн.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у Києві в озері виловили рибу-гіганта.

Дивіться також відео 5 каналу: ШОК! ЧОРНІ АРХЕОЛОГИ після обміління Каховського водосховища: із знахідок – цілі кладовища

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ