Камера

Рибалка знайшов у річці фотоапарат, який там пролежав понад 10 років, і зміг відновити фото – що на них було (відео)

FOX31 Denver

Чоловікові вдалося навіть розшукати власницю пристрою

У Колорадо (США) рибалка Спенсер Грейнер знайшов на дні річки фотоапарат, з якого він зміг навіть "дістати" знімки. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на UPI.

За словами чоловіка, пристрій стирчав із піску на мілководді. Камера була у занедбаному стані, а тому рибалка планував його викинути, але допитливість перемогла.

Спершу американець відкрив відсік для карти пам'яті, звідти потекла вода.

"Я подумав: "Так, це, ймовірно, взагалі не спрацює". Але я підключив її до комп'ютера, і він відразу ж прочитав, і я подумав: "О, круто, давай подивимося, які скарби ми знайдемо на цій карті пам'яті", – поділився він.

Грейнер виявив, що на фотоапараті були знімки з дівич-вечора, весілля та подорожі на тюбінгу. Він розмістив кілька фото у соцмережі та знайшов власників камери.

Виявилося, що пристрій впустили під час подорожі річкою на тюбінгу у 2010 році. Користувачі зробили висновок, що за 13-річний період камера пройшла близько 3 км вниз по річці.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у США зловили рибу-мутанта.

Дивіться також відео 5 каналу: 13 котів та 7 собак: жінка рятує покинутих тварин на Харківщині

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ