Статуетка

Пенсіонерка під час прогулянки по пляжу знайшла артефакт, якому 3 тисячі років – фото

Відомство старожитностей Ізраїлю

Подібні предмети використовувалися для захисту від злих духів

74-річна пенсіонерка Лідія Мернер прогулювалася разом із чоловіком по пляжу Пальмахім (Ізраїль), під час чого знайшла давньоєгипетську статуетку богині кохання. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Makorrishon.

Жінка зізналася, що цей пляж є її улюбленим місцем у країні. Однак нещодавня прогулянка стала унікальною, коли пара помітила дивний предмет, який стирчав із піску.

Вона повідомила про цю знахідку вченим, які зустрілися з нею і вивчили артефакт. Виявилося, що хвилі винесли давньоєгипетську статуетку богині Хатхор – богині кохання, материнства, радості, родючості, сп'яніння, танців. Її вік складає близько 3000 років.

Науковці зазначили, що ця статуетка характерна для ханаанської культури в Ерец-Ісраель, особливо в період пізньої бронзи. Подібні предмети ставили у центрі будинку для захисту від злих духів.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що в Одесі на пляж викинуло візантійську амфору.

Дивіться також відео 5 каналу: рОСІЯНАМ було легше ЗАТОПИТИ територію, аніж там оборонятись – та все одно вони не зірвали плани ЗСУ

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ