Пітон

Австралієць користувався туалетом та злякався, коли помітив у своєму душі величезного "непроханого гостя" – фото й відео

Hudson Snake Catching - Gold Coast Snake Catcher (Facebook)

У змієлова ця ситуація викликала сміх

У Квінсленді (Австралія) чоловік добряче перелякався, коли сидів на унітазі та помітив приблизно 3-метрового пітона на своїй душовій кабіні. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на UPI.

Австралієць одразу звернувся по допомогу до підприємства, яке займається виловом змій. На місце виклику прибув фахівець на ім'я Ентоні Джексон, який довідався від власника будинку, що той побачив гігантську рептилію, коли користувався туалетом.

"Після того, як я припинив сміятися на кілька хвилин, я взяв гачок і зняв його (пітона – ред.)", – поділився він.

За словами Джексона, змію очевидно засмутило те, що її позбавили тепла, яке виходить від світла. На щастя, схвильована тварина не атакувала змієлова, який зумів помістити її у наволочку для безпечного транспортування у дику природу.

Раніше "Дивогляд розповідав, що жінка насолоджувалася ванною, але помітила, що за нею підглядає гігантська дика тварина.

Дивіться також відео 5 каналу: Раз на 80 років рОСІЯ РУЙНУЄ ДАМБИ. "Можем павтаріть" у дії | Машина часу

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ