Динозавр Chucarosaurus diripienda

Останки величезного динозавра спричинили ДТП в Аргентині – фото

Sebastián Rozadilla

Істота жила близько 90 млн років тому

В Аргентині знайдені палеонтологами останки динозавра виявилися настільки важкими, що стали причиною аварії під час транспортування. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Live Science.

За словами дослідника Фернандо Новаса, через вагу транспортний засіб виявився дестабілізованим, що спричинило ДТП. Постраждалих немає, але кістки динозавра через свою твердість розбили асфальт дороги.

Ця ситуація натякнула на наукову назву динозавра – Chucarosaurus diripienda. Мовою корінних жителів регіону кечуа "чукаро" перекладається як "стійка і непереможна істота", а з латини "диріпіенда" означає "розбитий" або "зламаний".

Палеонтологи вважають, що ці динозаври важили від 30 до 40 тонн, мали довгу шию та ходили по землі близько 90 млн років тому.

Останки C. Diripienda виявили ще у 2018 році. Вони були розкидані та частково поховані у горбистих ландшафтах патагонського степу, який розташований у провінції Ріо-Негро. Загалом науковці ідентифікували сім різних кісток, серед яких як передні кінцівки, (плечова, променева, п'ясткова), так і задні (сіднична, стегнова, великогомілкова та малогомілкова).

Раніше "Дивогляд" розповідав, що жінка прогулювалася по пляжу та випадково зробила одне з найвеличніших відкриттів в історії археології.

Дивіться також відео 5 каналу: лЕНІН двічі створив свою маріонеткову Україну, щоб знищити справжню | "Машина часу"

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ