Лікарі

"Це захоплююче": який вигляд мала перша тварина на Землі – відповідь вчених (фото)

Shutterstock

Ця істота випередила динозаврів приблизно на 500 млн років

Американські науковці називають медузоподібну тварину під назвою ктенофор першою твариною на планеті. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Mail.

Тривалий час велися дискусії про те, що морські губки – перші тварини на Землі, бо їхнім скам'янілостям близько 600 млн років. Однак нове дослідження показало, що ктенофор вперше з'явилася 700 млн років тому. Для порівняння, динозаври почали ходити по нашій планеті 230 млн років тому.

У цих медузоподібних тварин було вісім комплектів війок, розташованих по боках. Вони дозволяли цим створінням подорожувати океанами.

"Важко знати, якими вони були, оскільки вони були тваринами з м'яким тілом і не залишили прямих скам'янілостей. Але ми можемо використовувати порівняння живих тварин, щоб дізнатися про наших спільних предків. Це захоплююче – ми дивимось у глибоке минуле, де у нас немає надії отримати скам'янілості, але, порівнюючи геноми, ми дізнаємося багато про цих дуже ранніх предків", – стверджують науковці.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що на острові Борнхольм зафіксували таємничі поштовхи, але це не землетрус.

Дивіться також відео 5 каналу: СБУ викрила блогерів, які "засвітили" ППО у Києві

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ