Знахідка

Шахтарі знайшли дивну "коричневу пляму", яка виявилася доісторичною істотою – фото

Government of Yukon

Тварині 30 тисяч років

На золотих копальнях Клондайк поблизу Юкона (Канада) шахтарі знайшли дивні залишки істоти, які вже проаналізували науковці. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на CBC News.

Палеонтологи з Центру інтерпретації Юкон-Берінгія проаналізували "загадкову заморожену грудку хутра" за допомогою рентгенівського апарату для сканування тварин.

"Зовні вона виглядає як коричнева пляма", – поділився ветеринар Джесс Хіт.

Виявилося, що це ховрах арктичний (Spermophilus parryii або Urocitellus parryii), якому 30 тисяч років. Довжина цих істот зазвичай становить приблизно 40 см, а вага – 700 гр.

Тварина, яка під час смерті була молодою, вже навіть отримала ім'я – Гестер. На думку фахівців, ця істота з льодовикового періоду згорнулася у тугий клубок під час сплячки, і померла.

"Я постійно вивчаю кістки. Але коли ви бачите як чудово збереглася тварина, якій 30 000 років, і ви можете бачити її обличчя, шкіру, шерсть і таке інше, це так інтуїтивно зрозуміло. Це так пожвавлює", – прокоментував відкриття палеонтолог Грант Зазула.

Знайдений шахтарями зразок виставлять на загальний огляд у центрі в Вайтхорсі. Публіка зможе побачити муміфікованого ховраха разом зі стародавнім тхором.

Раніше "Дивогляд" повідомляв, що вчені оживили стародавню істоту після вічної мерзлоти.

Дивіться також відео 5 каналу: ПЕРЕЙМЕНУВАТИ рОСІЮ на мОСКОВІЮ | Машина часу

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ