Дитинча

В Африці помітили буйвола з ведмежими кігтями – фото

Latest Sightings

Тварина виглядала такою ж щасливою, як і її родичі

У національному парку Крюгера (Південна Африка) помітили хворе дитинча буйвола, яке має ведмежі кігті замість копит і аномально товсті ноги. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Latest Sightings.

За словами Пем Брюс-Бренд, вона їхала у напрямку до водопою Шицалалені, де помітила разом з іншими туристами величезне стадо молодих, дорослих і старих буйволів. Серед них було теля "трохи дивного вигляду".

Коли люди наблизилися до цих тварин, то помітили, що у дитинчати товсті лапи та ведмежі кігті замість копит. Причиною появи подібного може бути дефіцит поживних речовин або генетична мутація.

Ця хвороба називається гіперкератоз і може призвести до кульгавості, що є основною проблемою для тварин у дикій природі. Дитинчата мають бути з міцними та здоровими копитами, щоб не відставати від стада та не стати здобиччю хижаків.

"Ми вимкнули двигун і сиділи понад годину, дивлячись і фотографуючи їх. Дитинча мало дивний крок, але виглядало таким же щасливим, як і його брати. Проводило свій день, наче нічого не було", – додала Пем Брюс-Бренд.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у США зловили рибу-мутанта.

Дивіться також відео 5 каналу: "А чому ми маєм виселятися?": московські попи не хочуть їхати з Лаври

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ