Пляж

У США на берег викинуло моторошну рибу-канібала, яка вчинила самогубство – фото

Pixabay

Вчені шоковані появою цього створіння

В Орегоні (США) на пляж викинулась на берег моторошна ланцетна риба. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Business Insider.

Протягом останніх кількох тижнів одразу кілька ланцетників помітили на березі штату. Лише один з них був живим, а тому його вдалося повернути в океан.

"Ніхто не знає, чому вони викидаються на берег", – стверджують у Департаменті парків і відпочинку штату Орегон.

Дослідникам невідомо, чому ці морські мешканці вчиняють самогубство. Цілком можливо, що вони під час полювання занадто близько наближаються до берегової лінії.

Риба
Риба
Фото: Oregon State Parks / Facebook

Зазначимо, що це представник роду алепізаврів (Alepisaurus ferox). Створіння має величезні очі, щелепу з іклами, плавник, схожий на вітрило, і довге слизисте тіло без луски.

У Національному управлінні океанічних і атмосферних досліджень розповіли, що ця риба може досягати у довжину 2,1336 м. Тобто, це одна з найбільших глибоководних істот.

Вона водиться в океанах по всій планеті, де харчується дрібною рибою, ракоподібними, восьминогами та своїми родичами, що робить її канібалом. Вчені дуже мало знають щодо розмноження ланцетних риб, але зазначається, що це гермафродити. Також вони мають нетиповий процес травлення, бо науковці неодноразово діставали зі шлунку цих тварин їжу, яка залишалася повністю неперетравленою.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у США рибалки зловили велику білу акулу.

Дивіться також відео 5 каналу: ПЕРШІ ЛЮДИ ТА СВАСТИКА. ІСТОРІЯ УКРАЇНИ ДЛЯ ДОРОСЛИХ

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ