Вомбат ведмежий

Кадри не для неповнолітніх тварин: вчені вперше зняли спарювання диких вомбатів на поверхні

Фото з відкритих джерел

Дивовижно, але жодна з тварин не постраждала

У штаті Новий Південний Уельс (Австралія) працівники біологічної станції вперше зафіксували на автоматичну камеру парування диких короткошерстих вомбатів (Vombatus ursinus). Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Conversation.

Ці унікальні кадри датуються минулим листопадом. На них самець спершу переслідує самку, кусає її та намагається повалити на землю, а потім запліднює її, прилаштувавшись до неї ззаду і лежачи на боці.

За словами вчених, жодна з тварин не постраждала. Також незрозуміло, чому ця пара вомбатів вирішила паруватися на поверхні землі та при світлі дня.

Слід зазначити, що зоологи мають доволі багато інформації про шлюбну поведінку вомбатів, але вона отримана в основному завдяки спостереженням за особами, які жили в неволі. Як процес спарювання відбувається у їхніх диких родичів – майже ніхто не бачив. Це обумовлено тим, що ці тварини зазвичай спарюються у норах і у темний час доби.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у зоопарку народилися представники найбільш зникаючого виду великих кішок.

Дивіться також відео 5 каналу: МИР. ВІЙНА. ЛАВРА. | Бумеранг Бандери. ПОВНИЙ випуск – 02.04.2023

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ